AnaSayfa / ekin fal anlamları / Falda ekin görmek

Falda ekin görmek

Falda ekin görmek varını yoğunu kaybedeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına yorumlanmaktadır.

Falda ekin gördüyseniz

  • Sözlerinize dikkat etmezseniz ufak bir çatışma olabilir.
  • Bazı konulara hızlı yanıtlar vermeniz dengeleri bozabilir.

Falda beyaz ekin görüldüyse yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine yorulur.

Falda yetişmiş ekin görüldüğünde zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına alamettir.

Falda ekin yandığını görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına tabir olunur.

Falda koyun ve ekin görülmesi her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, ancak fal kapatanın kendisini yardım işlerine adayacağına, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına alamet eder.

Falda biçilmiş yeşil ekin görmek geçim derdine düşeceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına yorulur.

Falda çuvalla ekin görüldüğünde Allah’ın izni ile rahata ereceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine işarettir.

Falda ekin ekmek görüldüyse kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, işlerinden de geri kalacağına, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok ekin görüldüğünde işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kısmetlerinin bol olacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına alamet eder.

Falda ekin topladığını görülmesi kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya yorulmaktadır.

Falda ekin tanesi görmek eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, sorunlarının yakında biteceğine, çok kötü günler geçirileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Falda yeni çıkan ekin görüldüğünde kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına delalettir.

Falda çimlenmiş ekin görüldüğünde beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine işaret eder.

Falda ağarmış ekin görülmesi ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına yorulur.

Falda toplanmış ekin görmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, bazen umutlarını yitireceğine rivayet eder.

Falda ekin bahçesi görüldüğünde sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Falda uzun ekin görüldüyse adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda evde ekin görmek sağlığının kötüye gideceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yanan ekin görülmesi kendini garantiye alarak harekete edeceğine, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ekin arabası görülmesi kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, makbul olmayan işler yapacağına, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, alın terinin karşılığını alacağına alamettir.

Falda ekin ve yılan görüldüyse işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, ailesinden hayır göreceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Falda biçilmiş ekin görmek çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına yorumlanmaktadır.

Falda ekin böceği görülmesi sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına inanılmaktadır.

Falda ermiş ekin görüldüğünde kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, bolluğa ve berekete kavuşacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine inanılmaktadır.

Falda filizlenmiş ekin görmek büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.

Falda ekin yediğini görüldüğünde onları tebrik edeceğine, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, yaşama hevesinden olacağına yorumlanır.

Falda ekin suladığını görüldüğünde suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kuru ekin görüldüğünde hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, çok büyük bir rahata ereceğine delalettir.

Falda ekin ektiğini görülmesi dualarından hayır görmeyeceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Falda ergin ekin görüldüyse içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine yorulmaktadır.

Falda sararmış ekin görmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ekinlerin büyüdüğünü görülmesi uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına ve hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, İslami olarak günahlarının artacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, kötü halinden eser kalmayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına işarettir.

Falda mısır ekini görüldüyse parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda ekinlerin yeşerdiğini görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ekilmiş ekin görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, zor zamanlar yaşayacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına tabir olunur.

Falda ekin kellesi görüldüğünde sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda yetkin ekin görülmesi geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kırmızı ekin görülmesi beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda seyrek ekin görüldüğünde duaların kabul olacağına, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına işarettir.

Falda yetmiş ekin görüldüğünde iş dünyasındaki prestijin azalacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine işarettir.

Falda olmuş ekin görülmesi hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine işaret etmektedir.

Falda ekinlerin kuruduğunu görülmesi bazı kayıplar olabileceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine işaret eder.

Falda ekin biçeni görülmesi üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, ortamın bir hayli gerileceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına yorulmaktadır.

Falda sarı ekin görüldüyse hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir