AnaSayfa / efendi fal anlamları / Falda efendi görmek

Falda efendi görmek

Falda efendi görmek kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, kıtlığın meydana geleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına yorulur.

Falda efendi gördüyseniz

  • Siz cisimleştirmeye çalışmadan yeni bir oluşumun öylece gözler önüne serilmesine izin vermenizde fayda var.
  • Bazı konuların sizin müdahaleniz olmaksızın açıklığa kavuşması için yer açmalısınız.

Falda peygamber efendimizi yüzü kapalı görüldüyse maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine işaret etmektedir.

Falda peygamber efendimizi abdest alırken görüldüğünde kısa süre içinde işten çıkılacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda peygamber efendimizin evinin kapısını görülmesi aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına işarettir.

Falda peygamber efendimizin süt annesini görülmesi güzel ve yaşanılır hale geleceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, herkesin ilgisinin çekileceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına delalettir.

Falda peygamber efendimizin annesinin evini görüldüğünde kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizin namaz kıldığı yeri görüldüğünde ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine rivayet etmektedir.

Falda efendimizin bebekliğini görüldüyse karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, kişinin geçiminin zorlaşacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine delalettir.

Falda peygamber efendimizin doğum gününü görüldüğünde gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, maddi olarak zarar edeceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına alamettir.

Falda peygamber efendimize ait eşya görüldüyse hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına delalet ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizin yeşil türbesini görülmesi sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, her yönden mutlu ve başarılı olmaya rivayet eder.

Falda peygamber efendimizi at üstünde görüldüğünde kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine inanılmaktadır.

Falda peygamber efendimizi vefat etmiş görmek maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi beyazlar içinde görülmesi çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına alamet eder.

Falda peygamber efendimizin doğduğu evi görüldüğünde bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına yorulur.

Falda peygamber efendimizi atın üzerinde görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına yorulur.

Falda peygamber efendimizin doğduğu yeri görmek el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, nimet ve berekete ereceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda efendimizin evini görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine delalettir.

Falda peygamber efendimizin mezar taşını görüldüğünde elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda peygamber efendimizden hediye aldığını görüldüyse kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza işaret ettiği söylenir.

Falda birini peygamber efendimiz olarak görülmesi büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda peygamber efendimizi namaz kılarken görülmesi yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, geçiminin zor hale geleceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, hayır duaları alınacağına delalettir.

Falda peygamber efendimizin yattığı yeri görüldüyse başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, para kazanmasına da vesile olacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi deve üstünde görülmesi kabuslarla dolu geceler geçireceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda efendimizin öldüğünü görüldüğünde sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi yemek yerken görülmesi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Falda peygamber efendimizin başını okşadığını görmek yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi kefenli görmek daima ona hürmet göstereceğine, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Falda peygamber efendimizin yaşadığı yeri görüldüyse garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda peygamber efendimize ait bir şey görülmesi mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına inanılır.

Falda efendimizin annesini görüldüyse kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi siyah elbiseli görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, acı tecrübeler edineceğine işaret ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi sırtı dönük görüldüğünde yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Falda efendimizin mezarını görüldüğünde hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, geri planda kalacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, bir işe soyunacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına yorulur.

Falda peygamber efendimizi beyaz sakallı görüldüyse hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, büyük başarılara imza atacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine işaret eder.

Falda peygamber efendimizin annesinin mezarını görülmesi başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına delalettir.

Falda peygamber efendimizin yaşadığı evini görüldüğünde planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına delalet ettiği söylenir.

Falda peygamber efendimizi ve şeytanı görüldüyse işveren koltuğunda oturacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda peygamber efendimizi kadın olarak görülmesi işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Falda peygamber efendimizi güvercin olarak görüldüyse çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, adeta havalara uçacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına delalet eder.

Falda peygamber efendimizin kızı olduğunu görülmesi her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.