AnaSayfa / gelin fal anlamları / Falda duvaklı gelin görmek

Falda duvaklı gelin görmek

Falda duvaklı gelin görmek çok büyük bir acı duyacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda duvaklı gelin gördüyseniz

  • Genellikle kısa ilişkileri tercih edeceksiniz.
  • Bir yatırımın getirisi yüksek olabilir.

Falda yeşil duvaklı gelin görüldüyse eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kazancının günden güne düşeceğine alamet eder.

Falda uzun duvaklı gelin görmek çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Falda siyah duvaklı gelin görüldüğünde az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Falda telli duvaklı gelin görüldüğünde maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, kısa süre içinde işten çıkılacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda kırmızı duvaklı gelin görüldüyse maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir