AnaSayfa / don fal anlamları / Falda don et görmek

Falda don et görmek

Falda don et görmek sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda don et gördüyseniz

  • Sizi aşkınızı veya belli bir konuya adanmışlığınızı ispat için harcama yapmak ya da yapmamakla suçlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Bir ilişki ya da iş birliğiniz normal akışının dışına çıkabilir veya olaylar karşısında farklı tepkiler verebilirsiniz.

Falda donmuş etin çözüldüğünü görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, daha fazla kazanç getireceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.