AnaSayfa / kitap fal anlamları / Falda dolu kitap görmek

Falda dolu kitap görmek

Falda dolu kitap görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına rivayet etmektedir.

Falda dolu kitap gördüyseniz

  • Bazı teklif ya da öneriler kendinizi iyi hissetmenizi sağlamayacaksa, belli anlaşmaları onaylamak ya da imzalamak için biraz daha beklemek gerekebilir.
  • Maddi konularda dikkatli hareket etmeli, değecek şeyler hariç para harcamaktan kaçınmalısınız.

Falda poşet dolusu kitap görüldüğünde işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine alamettir.

Falda araba dolusu kitap görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet eder.

Falda çanta dolusu kitap görüldüyse kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda valiz dolusu kitap görülmesi yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine alamettir.

Falda kucak dolusu kitap görüldüğünde falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda sandık dolusu kitap görmek fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, daha kötü günler yaşayacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine tabir olunur.

Falda kamyon dolusu kitap görülmesi evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet etmektedir.

Falda oda dolusu kitap görüldüğünde kazancının da hiç eksilmeyeceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Falda çuval dolusu kitap görüldüyse yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, çok daha fazla mesai harcayacağına inanılmaktadır.

Falda dolap dolusu kitap görmek iftiraya maruz kalınacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Falda ev dolusu kitap görmek başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, çok büyük hayır duaları alacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.