AnaSayfa / balık fal anlamları / Falda dolu balık görmek

Falda dolu balık görmek

Falda dolu balık görmek yeni işler alacağına, neşesinin yerine geleceğine, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine tabir olunur.

Falda dolu balık gördüyseniz

  • Yeni hobilere başlayabilir, yaratıcılığınızı aktif şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz.
  • Belli anlaşmaların, yatırımların ya da kişisel evraklarınızın üzerinden geçmeniz gerekebilir.

Falda ağ dolusu balık görülmesi rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, fal kapatanın mutluluğunun yüzünden okunur olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kova dolusu balık görmek iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine işarettir.

Falda poşet dolusu balık görüldüğünde aşkının da kalıcı olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, bir süre belini doğrultamayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda leğen dolusu balık görülmesi sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ev dolusu balık görüldüğünde iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, helal kazanca sahip olunacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına alamet eder.

Falda oda dolusu balık görülmesi büyük başarıya ulaşılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda kasa dolusu balık görüldüğünde daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına yorulur.

Falda akvaryum dolusu balık görüldüğünde keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kamyon dolusu balık görüldüğünde iş hayatında yeni kapılar açılacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına delalettir.

Falda çuval dolusu balık görüldüyse aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, iyi şartlara kavuşacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalettir.

Falda kucak dolusu balık görüldüyse yeni işler peşinde koşulacağına, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına, başarıya ve zafere doymayacağına işaret eder.

Falda deniz dolusu balık görüldüyse fal kapatanın sevdiği kişiye kavuşacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına alamettir.

Falda tekne dolusu balık görülmesi hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına yorulur.

Falda su dolusu balık görmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, çok sayıda borca gireceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Falda göl dolusu balık görüldüyse gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine yorumlanmaktadır.

Falda havuz dolu balık görüldüyse yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına tabir olunur.

Falda nehir dolusu balık görülmesi hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, mülk sahibi olacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına yorulmaktadır.

Falda araba dolusu balık görüldüyse acıların ve gözyaşının dineceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, fal kapatanın hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine işarettir.

Falda gemi dolusu balık görülmesi el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine delalet eder.

Falda sepet dolusu balık görüldüğünde düşmanlarla beraber oturmaya, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda tarla dolusu balık görülmesi sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda tepsi dolusu balık görüldüğünde iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, çalıştığı yerde amir olacağına işarettir.

Falda torba dolusu balık görüldüğünde bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, çekilen hasretin biteceğine, fal kapatanın sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir