AnaSayfa / diz fal anlamları / Falda diz görmek

Falda diz görmek

Falda diz görmek sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda diz gördüyseniz

  • Diğerleri sizi grubun en etkileyici kişisi olarak görüyor olabilir.
  • Bazı durumların, ilişkilerin veya pazarlıkların çerçevesini kendi koşullarınıza ya da isteklerinize göre çizmek isteyebilirsiniz.

Falda birinin önünde diz çöktüğünü görüldüyse iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Falda ayak diz kapağında yara görülmesi işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, unutulan bir sorunun başa bela olacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda dizde kıl görülmesi dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda dizlerinin ağrıdığını görülmesi çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına işaret eder.

Falda diz çökmüş erkek görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, fal kapatanın ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda dizlerinin kesildiğini görülmesi dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine alamet ettiği söylenir.

Falda diz üstü bilgisayar görüldüyse evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda dizlere kadar kar görüldüyse hayalindeki işi gerçekleştireceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, işlerine verimin hâkim olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda dizde morluk görüldüyse üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Falda dizlerinin kanadığını görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine alamet etmektedir.

Falda dizde şişlik görmek güneşli ve güzel günler yaşayacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, kem gözlere geleceğine işaret eder.

Falda diz altı çorap görüldüyse bazı pişmanlıklar yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine inanılır.

Falda dizlerinin morardığını görmek çok büyük başarılara imza atacağına, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Falda diz çökme görülmesi büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, o kişiye zararının dokunacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işarettir.

Falda dizde göz görüldüğünde bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda dizde delik görülmesi ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir