AnaSayfa / diş fal anlamları / Falda diş kırık görmek

Falda diş kırık görmek

Falda diş kırık görmek insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Falda diş kırık gördüyseniz

  • Daha uzlaşmacı olmaya çalışmanız gerekebilir.
  • Seyahatler esnasında problemler yaşanabilir veya işinize karışan ya da sizi yanlış yönlendiren kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Falda dişi kırık kedi görüldüyse girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine yorulur.

Falda eşinin dişini kırık görülmesi geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, saygınlığının da artacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine inanılır.

Falda başkasının dişini kırık görüldüyse eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok başarılı işlere adım atacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda dişi kırık tarak görmek kötü bir habere veya tehlikeye, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine yorulmaktadır.

Falda arkadaşının dişini kırık görülmesi ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına yorumlanır.

Falda sevgilinin dişini kırık görüldüyse sevdiği kişiden ihanet göreceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Falda dişinin kırık olduğunu görüldüğünde sıkıntıların ve sorunların biteceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir