AnaSayfa / başkan fal anlamları / Falda devlet başkan görmek

Falda devlet başkan görmek

Falda devlet başkan görmek sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yeni bir işe girileceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Falda devlet başkan gördüyseniz

  • Sizi bayıltabilecek kişi veya olay azdır.
  • Çevrenizdeki bir kişi ya da kişiler sizin belli bir konudan mutlu olmanız ya da belli bir işin yeterliliğinden emin olmanız için ısrarcı tavırlar içinde olabilirler.

Falda devlet başkanını kızgın görmek çok hayırlı günler görüleceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine inanılmaktadır.

Falda devlet başkanını sakallı görülmesi fal kapatanın de hayattan daha fazla zevk alacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına alamet etmektedir.

Falda devlet başkanının vurulduğunu görüldüğünde aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, hayatın tadına varacağına rivayet eder.

Falda düşman devlet başkanı görüldüyse toplum içindeki değerinin artacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına tabir olunur.

Falda devlet başkanının resmini görüldüğünde yaşanan maddi problemlerin artacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine rivayet etmektedir.

Falda güçlü devlet başkanı görmek huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına işaret etmektedir.

Falda müslüman devlet başkanı görülmesi aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda devlet başkanını genç görülmesi her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine delalettir.

Falda devlet başkanını ağlarken görmek kazancın devamlı olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına rivayet etmektedir.

Falda eski devlet başkanı görüldüyse beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Falda devlet başkanı ölmüş görüldüyse akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine işarettir.

Falda devlet başkanının kızını görülmesi yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına alamettir.

Falda devlet başkanı sultan görüldüyse kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine yorulur.

Falda devlet başkanının değiştiğini görülmesi iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine yorulmaktadır.

Falda devlet başkanının ailesini görmek destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, iş hayatında terfi alınacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına yorumlanır.

Falda devlet başkanını üzgün görülmesi hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına, dönülmez yollara gireceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda devlet başkanını camide görülmesi kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda iki tane devlet başkanı görülmesi kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, üzerinde kafa yoracağına işarettir.

Falda devlet başkanını uyurken görülmesi hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına alamettir.

Falda babasının devlet başkanı olduğunu görülmesi kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına delalet eder.

Falda devlet başkanının cenazesini görüldüğünde kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine alamet etmektedir.

Falda devlet başkanını evde görülmesi şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, zahmete ve meşakkate düşeceğine, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ölen devlet başkanını görülmesi çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, iyi zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Falda hristiyan devlet başkanı görmek aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, maddi kayıpların sona ereceğine işaret eder.

Falda devlet başkanını sinirli görülmesi büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine delalet eder.

Falda bayan devlet başkanı görülmesi üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, maddi kaynakların zarar göreceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, her geçen gün başarılarının artacağına işaret eder.

Falda devlet başkanının düştüğünü görüldüğünde daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, ne yöne gideceğine, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.