AnaSayfa / deste fal anlamları / Falda deste görmek

Falda deste görmek

Falda deste görmek kendisini ona adayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, kendisine olan özgüveninin de artacağına inanılmaktadır.

Falda deste gördüyseniz

  • Para konusunda tutumlu olun, bir kenarda acil durum paranız bulunsun.
  • Bazı konulara direkt müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Falda deste kalem görmek fal kapatanın kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, iş kaybı yaşanacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Falda deste şeklinde para görüldüğünde bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, mutlu günler göreceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına inanılır.

Falda muz destesi görüldüğünde kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına alamet eder.

Falda elinde bir deste kağıt para görülmesi mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine alamet etmektedir.

Falda nohut destesi görmek çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına alamet eder.

Falda kağıt destesi görmek düzenli bir işe girileceğine, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine delalettir.

Falda deste kağıt görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, çocuklarının fazla olacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine tabir olunur.

Falda maydanoz destesi görmek üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Falda deste çorap görmek kötü gününü de paylaşacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına inanılmaktadır.

Falda bir deste anahtar görülmesi planlarının işe yarayacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına rivayet etmektedir.

Falda kalem destesi görüldüyse el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır.

Falda elinde bir deste dolar görüldüğünde tabiatı kötü olan kişiye, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda deste para ve altın görüldüğünde çekilen sıkıntıların son bulacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, daha rahat bir hayatı olacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına işaret eder.

Falda ot destesi görüldüğünde yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine yorumlanır.

Falda anahtar destesi görülmesi sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, fırsatların heba edileceğine, güzel işler yapacağına rivayet eder.

Falda bir deste papatya görüldüğünde yeni bir kazanç kapısı açılacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Falda bir deste altın görüldüyse gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Falda bir deste ekmek görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, yüksek makamlara geleceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına inanılır.

Falda dolar destesi görüldüyse evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına inanılır.

Falda deste halinde kağıt para görüldüğünde sağlık sorunlarının artacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Falda cebinde bir deste para görüldüğünde karısı şile arasının çok iyi olacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda çanta içinde deste para görüldüyse az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine tabir olunur.

Falda deste kırmızı gül görüldüğünde çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, içine fesat düşeceğine delalet eder.

Falda eşinin elinde deste para görülmesi kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, yeni şeyler deneneceğine işarettir.

Falda saman destesi görüldüyse daha fazla mal sahibi olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına işaret etmektedir.

Falda deste gül görüldüyse maddi olarak büyük getirisi olacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda elinde bir deste para görüldüyse yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına işarettir.

Falda deste çiçek görüldüğünde uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için falı kapatan kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, yeni ev eşyaları alınacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Falda çantada deste kağıt para görmek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.