AnaSayfa / desen fal anlamları / Falda desen görmek

Falda desen görmek

Falda desen görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine tabir olunur.

Falda desen gördüyseniz

  • Biraz zaman ayırmanızda fayda var.
  • Herkes açıklamalar yapmaya açık olmayabilir, belli konular açarken veya isteklerde bulunurken söylediklerimi dikkate almanızda fayda var.

Falda desenli tavan görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda balık deseni görüldüyse iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine yorulur.

Falda halı deseni görmek mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda papatya deseni görülmesi geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine rivayet etmektedir.

Falda yıldız deseni görüldüyse çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine alamettir.

Falda lale deseni görülmesi çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, rahat bir hayatı olacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına inanılır.

Falda desenli havlu görülmesi yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, gidilecek yönün belirleneceğine yorulmaktadır.

Falda desenli tepsi görüldüğünde arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, zenginlik içinde olacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına inanılmaktadır.

Falda desenli kefen görüldüğünde Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, evdeki nimetin çoğalacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine yorulmaktadır.

Falda desenli fincan görülmesi sorunlu bir hayat yaşayacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, fal kapatanın herkes tarafından tebrik edileceğine delalet etmektedir.

Falda kelebek deseni görüldüyse hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Falda desenli atlet görmek anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, zor zamanlar yaşayacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına işaret eder.

Falda duvarda desen görüldüyse maddi zarara gireceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine işaret ettiği söylenir.

Falda desenli kelebek görüldüğünde zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına inanılır.

Falda yaprak deseni görüldüyse geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Falda desenli çarşaf görüldüyse dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Falda desenli pijama görülmesi bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına delalettir.

Falda desenli fare görüldüğünde ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına tabir olunur.

Falda desenli koltuk görüldüğünde güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına alamet eder.

Falda desenli kapı görüldüyse daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda fil deseni görmek elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına delalet etmektedir.

Falda kilim deseni görülmesi hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, zafer elde edileceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına rivayet etmektedir.

Falda desenli taş görüldüyse çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Falda desenli yastık görüldüyse ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, müjdeli haberle geleceğine, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına delalettir.

Falda desenli mermer görmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, gelirinin sürekli olacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına alamettir.

Falda baykuş deseni görüldüğünde evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, gelişim içine gireceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına rivayet eder.

Falda desenli yazma görüldüyse uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine işarettir.

Falda desenli örümcek görüldüyse işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda desenli kilim görülmesi maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda siyah beyaz desenli yılan görüldüyse eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına işaret eder.

Falda desenli gelinlik görülmesi kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine delalet etmektedir.

Falda siyah desenli gelinlik görmek deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına rivayet eder.

Falda desenli kazak görüldüğünde mallarının ve parasının çoğalacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, güzel haberler alınacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine inanılmaktadır.

Falda desenli bilezik görüldüyse eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda desenli etek görmek mesleğinde geri plana düşeceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine işaret eder.

Falda desenli boya görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına alamettir.

Falda desenli külot görmek hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda desenli yumurta görüldüğünde ona özlemle sarılacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine tabir olunur.

Falda desenli şal görüldüğünde arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, hasta ve üzgün olacağına, masumluğunu ispat edeceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir