AnaSayfa / deri fal anlamları / Falda derinin içini görmek

Falda derinin içini görmek

Falda derinin içini görmek zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda derinin içini gördüyseniz

  • Siz evli bir kadınsanız evinizde çok hızlı müdahale edilmesi gereken bazı durumlar olabilir.
  • Yakında maddi anlamda karlı alışverişler veya farklı şanslar kapınızı çalabilir.

Falda derinin içinde kurt görüldüyse kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, kişinin yasa düşeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Falda derinin içinde balık görülmesi uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, bolluk ve berekete kavuşacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına delalet ettiği söylenir.

Falda derinin içinde solucan görmek aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, dünya malı edineceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Falda derinin içinde akrep görmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına inanılır.

Falda derinin içinde yılan görüldüyse iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, geçimi zorluklarla kazanacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, gülen yüzünün de solacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir