AnaSayfa / Falda dergi görmek

Falda dergi görmek

Falda dergi görmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal kapatanın tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına alamet ettiği söylenir.

Falda dergi gördüyseniz

  • Aşk hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda daha akılcı davranmanız gerekiyor olabilir.
  • Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle daha kolay anlaşabilirsiniz.

Falda gazete dergi görülmesi kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine yorumlanır.

Falda mizah dergisi görüldüğünde geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, düşman malından yemeye, başarıya giden yolların açık olacağına delalet etmektedir.

Falda dini dergi görüldüğünde sorunların tamamen ortadan kalkacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Falda dergide resmini görülmesi büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, solan yüzünün güleceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına rivayet etmektedir.

Falda dergi gazete görülmesi çok daha mutlu olunacağına, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, lükse ve konfora kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eski dergi görülmesi elindekileri de alıp götüreceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, ticarette şansının yaver gideceğine işaret etmektedir.

Falda kitap dergi görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.