AnaSayfa / dere fal anlamları / Falda dere kenarı görmek

Falda dere kenarı görmek

Falda dere kenarı görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda dere kenarı gördüyseniz

  • Gereği kadar kazanmamak, çok fazla iş yükü, altından kalkılamayacak kadar çok iş yapma zorunluluğu ani tepkiler vermenize neden olabilir.
  • Bazı konularda ilerlemeye geçmeden önce, duygusal bir konunun doğru şekilde ele alınması gerekiyor.

Falda dere kenarında ev görüldüyse çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, zor durumda kalınacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Falda dere kenarında yürümek görüldüyse pek çok olumlu gelişmelere, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, insanlara yol göstereceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir