AnaSayfa / davul fal anlamları / Falda davul görmek

Falda davul görmek

Falda davul görmek eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına delalettir.

Falda davul gördüyseniz

  • Uğraşılması gereken çok fazla sayıda gizli konu olabilir.
  • Yeni girişimlerde bulunabilir, bir süredir istediğiniz alanlarda harekete geçebilirsiniz.

Falda davullu cenaze görmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına delalettir.

Falda birden fazla davul görülmesi yaşam standartlarının artacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda bir kadının davul çaldığını görüldüğünde sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına delalettir.

Falda babamın davul çaldığını görüldüğünde kişinin işlerinin yoluna gireceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına delalettir.

Falda oyuncak davul görüldüğünde özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına delalet etmektedir.

Falda başkasının davul çaldığını görülmesi elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda davul sesi görüldüğünde iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, gözünün yaşını sileceğine alamettir.

Falda kocasının davul çaldığını görüldüyse ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına inanılmaktadır.

Falda çalınan davul görülmesi fal kapatanın hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden fal kapatanın hasta olacağına, bazı radikal kararlar alınacağına delalettir.

Falda beyaz davul görmek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine inanılır.

Falda arkadaşını davul çalarken görüldüğünde hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda elinde davul görüldüyse yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına tabir olunur.

Falda siyah davul görüldüyse çok büyük bir şok yaşayacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına delalet etmektedir.

Falda tanıdığın birinin davul çaldığını görülmesi büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, rakiplerini arkasında bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine delalettir.

Falda davul çalmak görüldüyse evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına alamet eder.

Falda ramazan davulu görüldüğünde dualarına karşılık alacağına, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Falda küçük davul görüldüyse belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kırmızı davul görmek daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, bazı ürünlerin piyasada azalacağına yorulmaktadır.

Falda büyük davul görüldüyse düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, canla başla çalışacağına delalet etmektedir.

Falda sevgilinin davul çaldığını görülmesi itibarını geri kazanacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, çok güzel günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Falda evde davul zurnalı düğün görüldüğünde eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine alamet eder.

Falda eşinin davul çaldığını görmek dertlerin günden güne artacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına yorulmaktadır.

Falda oğlunun davul çaldığını görülmesi daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.