AnaSayfa / coşkun fal anlamları / Falda coşkun görmek

Falda coşkun görmek

Falda coşkun görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına delalet etmektedir.

Falda coşkun gördüyseniz

  • Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgın olabilirsiniz.
  • Genel olarak dış uyarılara açıksınız.

Falda coşkun nehir görülmesi aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, eline geçen paraları tutamayacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine tabir olunur.

Falda coşkun su görüldüyse özellikle para konusunda şansının açılacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Falda coşkun akarsu görmek önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, faydalı şeyler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Falda coşkun deniz görüldüyse kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına delalet eder.

Falda coşkun sel görmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda coşkun ırmak görmek zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, hep dua edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir