AnaSayfa / çörek fal anlamları / Falda çörek görmek

Falda çörek görmek

Falda çörek görmek insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine alamet eder.

Falda çörek gördüyseniz

  • Halen sizin isteğiniz dahilindeyken veya hazırlıksız yakalanmamak için işinizle ilgili genişleme planları yapmalısınız.
  • İletişim ağınızı genişletebilir, belli davranış biçimlerinizin üzerinden geçebilirsiniz.

Falda çörek yediğini görüldüyse kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, hayırlı bir yola girileceğine tabir olunur.

Falda cevizli çörek görülmesi yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, hem ün sahibi olacağına, bereket ve zenginlik olacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine delalet eder.

Falda tatlı çörek görüldüğünde zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, günden güne kazancının artacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kuru çörek görmek dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kızarmış çörek görmek maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, zor zamanlar yaşayacağına, kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine alamettir.

Falda köy çöreği görüldüğünde yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Falda yağlı çörek görüldüyse bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlerinin de rast gideceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına rivayet etmektedir.

Falda pasta çörek görülmesi onurlu bir yaşam süreceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına alamet eder.

Falda çörek ekmeği görmek işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, adının fesada karışacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına yorulmaktadır.

Falda tepside çörek görülmesi fal kapatanın ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, paraya ve mala kavuşacağına delalet etmektedir.

Falda yanmış çörek görüldüyse sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, sahip olduklarının da çoğalacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, beklenmedik kapıların açılmasına işarettir.

Falda çörek aldığını görülmesi vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına delalettir.

Falda yanık çörek görülmesi kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, kişinin gönlünü alacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına alamet etmektedir.

Falda çikolatalı çörek görmek çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine yorulur.

Falda ev çöreği görüldüğünde büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına delalettir.

Falda taze çörek görülmesi yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, zararının büyük olacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ekmek çörek görülmesi bereketli bir döneme girileceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, yoğun duygular yaşayacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine işaret eder.

Falda kek çörek görmek çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine işaret eder.

Falda kıymalı çörek görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, gönül gözünün açılacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan fal kapatanın vicdanen son derece rahat olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda peynirli çörek görüldüyse en kısa zamanda ayağa kalkacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına delalet eder.

Falda sıcak çörek görüldüğünde kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, sonuçtan memnun kalacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine yorulur.

Falda patatesli çörek görülmesi zengin olunacak bir işe girileceğine, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, insanlarla uyumunun artacağına yorulur.

Falda poğaça çörek görmek üst üste birçok sorun yaşanacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, hastalıkların son bulacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına işaret etmektedir.

Falda çörek hamuru görüldüğünde büyük bir projeye girileceğine, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına işarettir.

Falda susam ve çörek otu görülmesi eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, bazı operasyonlar geçireceğine alamettir.

Falda çörek otu ve susam görüldüğünde işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Falda susamlı çörek görüldüyse hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ay çöreği görülmesi dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, çevrenizden takdir görmeye, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına inanılır.

Falda büyük çörek görüldüğünde parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Falda hamur çörek görülmesi hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Falda çörek yapan birini görmek alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, sorunların günden güne artacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına yorumlanır.

Falda ıspanaklı çörek görüldüyse ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda başkasının çörek yaptığını görülmesi buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ballı çörek görüldüyse sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına işaret etmektedir.

Falda çörek börek görüldüğünde işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve fal kapatanın yardım edeceğine, zenginliğe sahip olacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına işaret eder.

Falda çörek pişirdiğini görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına yorumlanmaktadır.

Falda annenin çörek yaptığını görüldüyse yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, yeni iş teklifleri alacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda pişmiş çörek görüldüğünde hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, kişinin şifaya kavuşacağına yorumlanır.

Falda zeytinli çörek görüldüğünde evlerine dünürcü geleceğine, güzel davetler alacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.