AnaSayfa / çöp fal anlamları / Falda çöp kutusu görmek

Falda çöp kutusu görmek

Falda çöp kutusu görmek her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, belalı insanlara denk geleceğine rivayet etmektedir.

Falda çöp kutusu gördüyseniz

  • Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız.
  • Alışılmadık durumlar söz konusu olabilir.

Falda temiz çöp kutusu görüldüyse konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye delalet ettiğine inanılır.

Falda yeşil çöp kutusu görmek zorlukların bu sayede aşılacağına, neşe içinde olacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, güzel huylarının değişeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda yeni çöp kutusu görüldüğünde sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, yanlış kararlar vereceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, yüksek makamlara geleceğine alamet eder.

Falda çöp kutusunun yandığını görüldüyse endişelerin son bulacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.