AnaSayfa / çocuk fal anlamları / Falda çocuğunun elini görmek

Falda çocuğunun elini görmek

Falda çocuğunun elini görmek kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çocuğunun elini gördüyseniz

  • Ekonomik veya duygusal ilişkilerinizde sihirli bir değnek dokunuşu söz konusu olabilir.
  • Alıngan bir yapıdasınız.

Falda çocuğunun elinin koptuğunu görülmesi almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına işaret eder.

Falda çocuğun eline işediğini görülmesi rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine yorumlanmaktadır.

Falda çocuğunun elinden alındığını görülmesi bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çocuğunun elinin kırıldığını görüldüğünde tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda çocuğunun elinin kanadığını görüldüğünde çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çocuğun elinin yandığını görmek rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, yanlış yollardan döneceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda çocuğun eline kustuğunu görüldüyse iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına yorumlanır.

Falda erkek çocuğun eline işediğini görüldüyse her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, hak ve din yolunu bırakacağına rivayet eder.

Falda çocuğunun elinin kesildiğini görmek hak yoluna döneceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir