AnaSayfa / çocuk fal anlamları / Falda çocuğun üstünde yılan görmek

Falda çocuğun üstünde yılan görmek

Falda çocuğun üstünde yılan görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, işlerin iyiye gideceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çocuğun üstünde yılan gördüyseniz

  • Tecrübeniz sizden çok fazla talepleri olan kişileri bertaraf etmenize yardım edebilir.
  • Sizden yaşça küçük kişiler veya çocuklar kararlarınız üzerinde etkili olabilir.

Falda çocuğun üstüne kustuğunu görüldüğünde kariyerinde aşama kaydedeceğine, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda çocuğun üstünde böcek görmek sağlığının ve moralinin bozulacağına, şöhret ve hayır getireceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Falda çocuğun üstüme işediğini görüldüyse hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine alamettir.

Falda çocuğunun üstünü kirli görmek moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına rivayet etmektedir.

Falda çocuğunun üstünde kan görüldüğünde şansının hep açık olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir