AnaSayfa / çocuk fal anlamları / Falda çocuğun kafasında yara görmek

Falda çocuğun kafasında yara görmek

Falda çocuğun kafasında yara görmek kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine alamettir.

Falda çocuğun kafasında yara gördüyseniz

  • Her alanda gerçekçi olmanız gerekiyor.
  • Yanlış anlaşılmaların söz konusu olabilir.

Falda erkek çocuğunun kafasının koptuğunu görüldüğünde büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, hayatını ailesine adayacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine alamet eder.

Falda çocuğunun kafasında sirke görmek fal kapatanın bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda çocuğunun kafasının koptuğunu görülmesi bundan güç ve cesaret alacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, bol hayır duası alınacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda çocuğun kafasının yarıldığını görüldüğünde kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, ters giden durumların düzeleceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine delalet etmektedir.

Falda çocuğunun kafasını büyük görülmesi zarar edilen işlerin düzeleceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Falda çocuğunun kafasının kanadığını görüldüğünde ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine alamet eder.

Falda çocuğunun kafasının kesildiğini görüldüyse fal sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Falda çocuğunun kafasının şiştiğini görüldüğünde başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına alamettir.

Falda çocuğun kafasında kurt görmek varlık içinde yaşayacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.