AnaSayfa / çilek fal anlamları / Falda çilek görmek

Falda çilek görmek

Falda çilek görmek iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda çilek gördüyseniz

  • Öz güveninizi arttıracak ya da dış görünüşünüz konusunda iyi hissettirecek şeyler yapmalısınız.
  • Ani tepki, karar veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Falda saçta çilek görülmesi yaşamının daha kolay hale geleceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, daha çok çalışılacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına yorumlanır.

Falda çilek üzüm görmek eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, iş yaşantısında hırslanacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına rivayet eder.

Falda kamyonla çilek görüldüyse gülen gözlerin ışığının söneceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine inanılmaktadır.

Falda bir tepsi çilek görüldüğünde verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, hedefine çok kolay ulaşacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda iri çilek görüldüğünde hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına alamettir.

Falda kocaman çilek görmek başının da önüne eğilmesine neden olacağına, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, bir sebeple fal kapatanın neredeyse insanlara küseceğine, müjdeli haberler alacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda renkli çilek görmek falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, tabiatı kötü olan kişiye, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına yorumlanmaktadır.

Falda çilekli tatlı görüldüğünde başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine işaret etmektedir.

Falda çilek toplayıp yediğini görüldüğünde yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, yanlış yollardan döneceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, işlerin eski haline döneceğine, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına delalettir.

Falda vücudunda çilek görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet eder.

Falda tarlada çilek görülmesi kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına alamet eder.

Falda muz çilek görüldüğünde büyük bir başarıya ulaşılacağına, iş için gurbete gidileceğine, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Falda denizde çilek görüldüyse alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Falda yüzünde çilek görülmesi kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına alamet eder.

Falda ekili çilek görüldüğünde huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yarım çilek görüldüğünde hayırlı bir erkek ile evleneceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına yorumlanmaktadır.

Falda şekerli çilek görülmesi kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çok fazla çilek görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda yeşil erik ve çilek görülmesi başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, ağız tadından olacağına delalet eder.

Falda çilek tarlası görüldüğünde sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret ettiği söylenir.

Falda küflenmiş çilek görülmesi sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine işarettir.

Falda ısırılmış çilek görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, uzun bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda suda çilek görülmesi verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine alamettir.

Falda çok büyük çilek görülmesi olur olmadık anlarda beyan edeceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda hamileyken çilek görülmesi verdiği sözleri tutacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, işlerinden feragat edeceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda dondurulmuş çilek görüldüğünde kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına yorulmaktadır.

Falda çilek yiyen görüldüyse duaların ve tövbelerin kabul olacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, korkularının yok olacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Falda çilek diktiğini görmek kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, malının ve aşının da çoğalacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına yorulur.

Falda bir sürü çilek görülmesi kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, çok büyük işlere adın yazdıracağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına alamettir.

Falda mor çilek görmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Falda kafada çilek görüldüğünde aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Falda ölünün çilek yediğini görüldüğünde kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına delalet etmektedir.

Falda güzel çilek görüldüğünde ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda pişmiş çilek görülmesi kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çilek sattığını görüldüğünde sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına, güzel bir iş fırsatına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine yorulmaktadır.

Falda donmuş çilek görmek kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine yorulur.

Falda çilek kızı görmek ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, zor ve kötü günlerin geleceğine, isabetli kararlar alacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına delalet etmektedir.

Falda yabani çilek görüldüyse çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, idealist kimse olacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, günahlarından tövbe etmeye delalet ettiğine inanılır.

Falda nar ve çilek görüldüğünde korkulan bir durumla karşılaşılacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, sağlam bir kariyer edineceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kızarmış çilek görülmesi bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, tartışmaların son bulacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına yorulmaktadır.

Falda kar ve çilek görüldüğünde maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine delalet eder.

Falda çilek yıkadığını görüldüğünde eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Falda incir çilek görüldüğünde mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına inanılır.

Falda çilekli şeker görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, hayatın yoluna gireceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına tabir olunur.

Falda çilekli yoğurt görüldüğünde uzun yıllar boyunca konuşulacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına inanılır.

Falda mezarlıkta çilek görüldüğünde yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, yeni bir araba satın alınacağına, başarılarının devam edeceğine, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına delalet eder.

Falda çilekli tart görülmesi yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya işaret etmektedir.

Falda meyve çilek görüldüğünde can sıkıntısının geçeceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine alamet etmektedir.

Falda çilek pasta görüldüyse ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir