AnaSayfa / ciğer fal anlamları / Falda ciğer görmek

Falda ciğer görmek

Falda ciğer görmek bunun da kendisi için hayırlı olacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, büyük takdir toplanacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, rızkının sonsuz olacağına alamet etmektedir.

Falda ciğer gördüyseniz

  • Sanatsal veya yaratıcılık isteyen konularda zihniniz çok açık olabilir veya duygusal anlamda hayallere dalabilirsiniz.
  • Bazı kimselerin kıskançlıkları yüzünden hoş olmayan durumlara düşebilirsiniz.

Falda dana ciğer görüldüğünde düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, bilmek istediklerini öğreneceğine işaret etmektedir.

Falda ciğer kavurması görülmesi kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına inanılmaktadır.

Falda ciğer kebap görüldüyse anne babayla ters düşüleceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına alamet eder.

Falda kurban ciğeri görülmesi maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine işarettir.

Falda tabakta ciğer görüldüyse uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine işaret etmektedir.

Falda ciğerinin söküldüğünü görmek kazancın gittikçe azalacağına, kazancını bu kişiden elde edeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına yorulur.

Falda ciğerinin ağzından çıktığını görmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, kazancını iki kat arttıracağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Falda ciğerli pilav görüldüyse rekabet edebilme gücünün artacağına, kısa sürecek bir işe gireceğine, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine işaret eder.

Falda büyük ciğer görüldüğünde mutsuz ve üzgün olacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda ciğerinin ağrıdığını görüldüyse geleceğinin de umut vadedeceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, bir sebeple kendi içine kapanacağına işaret etmektedir.

Falda ciğer yediğini görüldüğünde aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, fal kapatanın kazancının da katlanarak çoğalacağına, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına delalettir.

Falda çiğ et ve ciğer görüldüyse tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, bir akrabadan hata görüleceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılmaktadır.

Falda kıyma ve ciğer görmek sorunların günden güne daha da artacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, işlerinde bereket olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda tavada ciğer görülmesi bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ölmüş birinin ciğerini görülmesi çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına yorulmaktadır.

Falda ciğer satın aldığını görülmesi aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda dolapta ciğer görüldüyse ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine işaret etmektedir.

Falda ciğer yıkadığını görmek hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ciğerinin hasta olduğunu görmek çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine inanılmaktadır.

Falda bebek ciğeri görmek tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, şöhret ve hayır getireceğine, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda donmuş ciğer görülmesi uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına inanılır.

Falda ciğerinin çıktığını görülmesi çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kalp ciğer görmek tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, sevilen birinin geleceğine, varlıklı kimse olacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, işindeki verimliliğinin artacağına yorumlanmaktadır.

Falda kurtlu ciğer görüldüğünde daha fazla kazanç elde edeceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kokmuş ciğer görüldüyse kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına yorulur.

Falda pişen ciğer görülmesi küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, kazancın günden güne düşeceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına işarettir.

Falda takım ciğer görmek hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, yanlış seçimler yapacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda ciğerinin düştüğünü görmek kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, elinin darlık içinde kalacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda koyun ciğer görüldüyse iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, sağlık içinde yaşanacağına yorulur.

Falda kırmızı et ve ciğer görülmesi zor günlerin sona ereceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, dostlarını da iyi seçeceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine delalet eder.

Falda ciğerini kustuğunu görüldüğünde hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına delalet etmektedir.

Falda haşlanmış ciğer görüldüyse ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, ele geçen parada artış olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine rivayet eder.

Falda köpek ciğeri görüldüğünde yaşamını daha iyi planlayacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına rivayet etmektedir.

Falda kaz ciğeri görüldüğünde maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına inanılır.

Falda ciğer sarması görmek kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına yorumlanmaktadır.

Falda ciğerinin alındığını görüldüyse maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Falda ciğer şiş görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ölü ciğeri görmek emeklerinin karşılığını göreceğine, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına rivayet eder.

Falda ağızdan ciğer çıktığını görüldüyse çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, geniş bir ev satın alacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine işaret etmektedir.

Falda poşette ciğer görüldüğünde sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına tabir olunur.

Falda ciğer parçası görülmesi sevinçli ve güzel haberler alacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına işaret etmektedir.

Falda inek ciğeri görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, geleceğinin parlak olacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, helal lokma yiyen fal kapatanın rızkının da sürekli artacağına, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına rivayet etmektedir.

Falda ciğer piştiğini görmek kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, eksiği kendinde bulacağına inanılır.

Falda elinde ciğer görüldüğünde kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, maddi olarak zayıflayacağına yorulur.

Falda ciğer pişirmek görülmesi istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına rivayet eder.

Falda ciğer yemek görmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine delalettir.

Falda kızarmış ciğer görmek Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına işarettir.

Falda at ciğeri görülmesi kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ak ciğerinin ağzından çıktığını görülmesi rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yönetici makamına oturacağına, hayatının düzene gireceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir