AnaSayfa / cezve fal anlamları / Falda cezve görmek

Falda cezve görmek

Falda cezve görmek yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal kapatanın de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine yorumlanır.

Falda cezve gördüyseniz

  • Tam tersi, olayları daha da olumsuz hale getirebilir.
  • Sizden istenecek şeyler ilk bakışta önemsiz gibi görünseler bile ilerde sizi çok zorlayabilirler.

Falda cezvede su görülmesi vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda eski cezve görüldüyse öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, maddi olarak zarar edeceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine rivayet etmektedir.

Falda kahve ve cezve görmek büyük zorluklar geçireceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, işlerin çok iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Falda çelik cezve görüldüğünde eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda gümüş cezve görüldüyse ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına alamet eder.

Falda yeni cezve görüldüğünde kazaya ve belaya yakın olacağına, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, yeni denemelerde bulunacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına alamettir.

Falda boş cezve görülmesi arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, hayatının başarılarla dolacağına, günü birlik tatillere çıkacağına delalet etmektedir.

Falda kirli cezve görüldüyse hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, her konuda gelişme gösterileceğine yorulur.

Falda cezvede kahve görüldüğünde aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve fal kapatanın evlilik yolunda ilerleyeceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine yorumlanır.

Falda cezvede yumurta görmek çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda yeşil cezve görmek girilen bütün işlerde zarar edileceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda porselen cezve görülmesi gönül sızılarının dineceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, yalnız kalmak isteyeceğine, elindeki işi rayına oturtacağına yorulmaktadır.

Falda büyük cezve görülmesi uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi cezve görülmesi ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine alamet eder.

Falda ocakta cezve görüldüyse endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine alamet eder.

Falda temiz cezve görmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda elektrikli cezve görülmesi uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, fal kapatanın hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kırmızı cezve görüldüğünde iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, bazı sırların açığa çıkacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına tabir olunur.

Falda cezvede süt görülmesi yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına işarettir.

Falda altın cezve görülmesi kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine alamettir.

Falda demir cezve görüldüyse sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, başına uğursuzluklar geleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına alamet etmektedir.

Falda delik cezve görüldüyse hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, başarı ve zenginlik getireceğine, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına alamet eder.

Falda alüminyum cezve görülmesi yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Falda cezve ve fincan görüldüğünde kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, fal kapatanın rahat bir hayata kavuşacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Falda yanmış cezve görüldüğünde iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Falda cam cezve görüldüyse işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.