AnaSayfa / çayır fal anlamları / Falda çayır görmek

Falda çayır görmek

Falda çayır görmek pek çok fırsatı kaçıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çayır gördüyseniz

  • Diğerlerinin sizden talepleri veya size sormak istediği sorularla sizin onlara sunabilecekleriniz arasında dağlar kadar fark olabilir.
  • Sizinle aynı durumda kişileri düşünerek provokasyonlara gelmeyebilirsiniz.

Falda yeşil çayır ve su görüldüyse ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, hastaysa şifa bulacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çiçekli çayır görmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, zenginliğe sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine inanılır.

Falda çayır biçeni görüldüğünde yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, malvarlığının çok daha artacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yemyeşil çayır görüldüğünde böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına yorulur.

Falda sarı çayır görüldüyse zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, verimin ve bereketin geleceğine rivayet etmektedir.

Falda yeşil çayır görüldüyse her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına yorulur.

Falda çayırda inek görüldüğünde mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına işarettir.

Falda sulu çayır görüldüyse çok büyük kazanç sağlanacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, tüm keyfinin kaçacağına yorulur.

Falda büyük çayır görmek bazen istemediği şeyler yapacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Falda çayır otu görüldüyse hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, Allah’ın yolundan gideceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına delalet eder.

Falda çayırda su görüldüyse maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine yorulur.

Falda kuru çayır görüldüyse rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına alamet eder.

Falda çayırda yılan görülmesi iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına yorumlanır.

Falda çayırda kuzu görmek sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Falda çayır mantarı görüldüyse karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda çayır yükü görmek işe ve aşa kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda biçilmiş çayır görüldüğünde sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine inanılır.

Falda çayırda at görülmesi çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, arkadaştan görülecek faydaya delalet eder.

Falda uzun çayır görüldüyse rahatının da yerine geleceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, sevilen bir kişi olunacağına delalettir.

Falda çayırda çiçek görüldüğünde yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, o işten ekmek yiyeceğine, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına rivayet etmektedir.

Falda sulak çayır görüldüyse yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına alamet etmektedir.

Falda çayırda yürümek görmek kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir