AnaSayfa / car fal anlamları / Falda cardın görmek

Falda cardın görmek

Falda cardın görmek maddi olarak üstünlük elde edeceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, bol dua edeceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına inanılır.

Falda cardın gördüyseniz

  • Gereği kadar kazanmamak, çok fazla iş yükü, altından kalkılamayacak kadar çok iş yapma zorunluluğu ani tepkiler vermenize neden olabilir.
  • Çok fazla yararınıza olmayan ya da hoşunuza gitmeyen koşullar üzerinde anlaşma sağladığınız durumlar olduysa, geri dönüp olayları tekrar değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Falda cardın pisliği görülmesi kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine inanılmaktadır.

Falda cardın ısırdığını görüldüğünde kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Falda cardın ölüsü görüldüyse tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, işlerinde başarılı olacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına tabir olunur.

Falda kocaman cardın görülmesi hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda cardın sürüsü görülmesi çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine delalet eder.

Falda cardın fare görmek gücünün ve şansının yaver gideceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, birçok iş kapısının açılacağına yorumlanmaktadır.

Falda cardın öldürdüğünü görüldüğünde gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, her daim Allah yolunda olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda evde cardın görüldüğünde aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, adının her yerde geçeceğine, paraya ve mala kavuşacağına, güven kaybı yaşanacağına, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ölü cardın görüldüğünde geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına inanılmaktadır.

Falda büyük cardın görülmesi sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda ölmüş cardın görülmesi daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına, fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda evin içinde cardın görüldüğünde sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Falda cardın ve kedi görüldüğünde eşi ile arasının açılacağına, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz cardın görülmesi aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir