AnaSayfa / çalı fal anlamları / Falda çalı görmek

Falda çalı görmek

Falda çalı görmek ona mutluluk getireceğine, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, ardından yeni bir iş bulunacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına işarettir.

Falda çalı gördüyseniz

  • Madddi konularda alışılmışın dışında davranışlar içinde olabilisiniz.
  • Belli bir kararı zorlamak ya da karar vermek için zorlanmak gerekmiyor.

Falda çalı dikeni görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine rivayet eder.

Falda yanan çalı görülmesi mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Falda yeşil çalı görüldüyse yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, gönül kapılarının açılacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına delalet eder.

Falda süpürge çalısı görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına yorulur.

Falda dikenli çalı görüldüğünde sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çalı fasulyesi görülmesi bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, kolay kolay pes etmeyeceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda çalı çileği görüldüğünde sağlık ve şifa bulacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına, kötü duygularından arınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda odun çalı görüldüyse eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, yeniden sulh ortamının sağlanacağına işarettir.

Falda çalı kesmek görmek yaşanan ayrılıkların biteceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine alamet etmektedir.

Falda çalı üzümü görülmesi işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kuru çalı görüldüğünde onlarla birlikte hareket edeceğine, ticaret ehli olacağına, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Falda çalı yandığını görülmesi yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, rızık elde edeceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda pamuk çalısı görülmesi mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına işarettir.

Falda kara çalı görüldüyse ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, şöhret elde edeceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çalı yığını görmek sağlık sorunlarının biteceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına alamet eder.

Falda böğürtlen çalısı görüldüyse işinden evine gidip geleceğine, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine tabir olunur.

Falda evde çalı görüldüyse uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda çalı odun görüldüğünde kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına delalet eder.

Falda çalı ağacı görmek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, büyük kazanç elde edileceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir