AnaSayfa / çakıl fal anlamları / Falda çakıl taş görmek

Falda çakıl taş görmek

Falda çakıl taş görmek ekmeğinin de artacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda çakıl taş gördüyseniz

  • İnsanlarla uyumlu ekip çalışmaları yapabilir, yeni kimselerle tanışıp, faydalı dostluklar kurabilirsiniz.
  • Belirsizlik içeren konulara rağmen duygusal riskler alıyor olabilirsiniz.

Falda ağzında çakıl taşı görüldüğünde karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yatakta çakıl taşı görmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda cebinde çakıl taşı görülmesi hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına alamet etmektedir.

Falda temiz çakıl taşı görmek hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, kendi işinin sahibi olunacağına işaret eder.

Falda banyoda çakıl taşı görülmesi hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda derede çakıl taşı görüldüyse hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda iri çakıl taşı görüldüğünde sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza işaret ettiğine inanılır.

Falda evde çakıl taşı görülmesi sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, yüceltileceği sözler duyacağına, birçok iş kapısının açılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda elinde çakıl taşı görüldüyse hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, şansın ve bahtının da açılacağına, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine tabir olunur.

Falda çakıl taşı yediğini görülmesi büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine tabir olunur.

Falda yolda çakıl taşı görülmesi alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda sarı çakıl taşı görmek zorlukların ve çilelerin azalacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Falda yeşil çakıl taşı görüldüğünde eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, bol dua edeceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına alamet eder.

Falda siyah çakıl taşı görülmesi sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, başarıya giden yolların açık olacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Falda mavi çakıl taşı görülmesi maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, zararlarını telafi edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda küçük çakıl taşı görmek kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, işlerin bir anda azalacağına yorulur.

Falda gökten çakıl taşı yağdığını görüldüyse ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine işaret etmektedir.

Falda büyük çakıl taşı görüldüğünde aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, gözünü para hırsı bürüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı çakıl taşı görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına inanılır.

Falda çakıl taşı yağdığını görüldüyse para kazanmaya başlayacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, karısı şile arasının çok iyi olacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Falda renkli çakıl taşı görüldüğünde kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Falda çakıl taşı çikolata görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.