AnaSayfa / tavuk fal anlamları / Falda büyük tavuk görmek

Falda büyük tavuk görmek

Falda büyük tavuk görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına yorulmaktadır.

Falda büyük tavuk gördüyseniz

  • Maddi içerikli veya yeteneklerinizi kullanmanızı gerektiren konuları olabileceğinden çok fazla zorluyor olabilirsiniz.
  • Kendinizle ilgili kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Falda büyük tavuk yumurta görmek insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, sıkıntılı günler geçireceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda büyük tavuk budu görülmesi lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda beyaz büyük tavuk görüldüğünde hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına inanılır.

Falda büyük tavuk kümesi görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Falda büyük tavuk döner görülmesi işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, yenilgiye uğramış hissedeceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Falda büyük tavuk horoz görülmesi sağlığın bozulma noktasına geleceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Falda büyük tavuk eti görüldüyse biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, yakında işlerinin aksayacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir