AnaSayfa / ördek fal anlamları / Falda büyük ördek görmek

Falda büyük ördek görmek

Falda büyük ördek görmek her zaman hak ettiğini alacağına, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Falda büyük ördek gördüyseniz

  • O zaman çok daha başarılı olabilirsiniz.
  • Doğru dürüst bilgi sahibi olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Falda büyük ördek yavrusu görülmesi büyük bir zenginliğe kavuşacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına inanılır.

Falda büyük ördek yumurtası görüldüyse fal kapatanın de çok mutlu olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, bilgi ile donanacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sarı büyük ördek görüldüğünde aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir yorum

  1. kahve falımı açtığım gibi ilk ördek şekli gördüm. gözlerini dikmiş bakan bir insan yüzü var.iyi niyetli değil gibi ,tanıdık birinede benzetemedim.uçan halı gibi bir görüntü var.ağzından ateşli konuşmalar çıkan kilolu erkekmi kadın mı anlamadım ama biri var.fincanımın dibinde büyük ördek çıkmış.ördeğin altında elele iki insan gördüm.arkalarında onları izleyen insanlar gördüm.kaplumbağa var falımda dört ayağıda çıkmış yürüyor gibi.siyah bir kalp çıkmış,içinde kıvrılmış cenin şekli bide gözüküyor.ismimin baş harfi heryerde çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir