AnaSayfa / kuş fal anlamları / Falda büyük kuş görmek

Falda büyük kuş görmek

Falda büyük kuş görmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, eşinden yana huzurlu olacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda büyük kuş gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişiler için ürettiğiniz çözümler size duyulan saygıyı arttırabilir.
  • Yeni eğitimler veya farklı konularda yeni bilgiler söz konusu olabilir.

Falda büyük kuş yumurtası görüldüğünde kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple fal kapatanın kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına rivayet eder.

Falda büyük kuş kafesi görmek hayatının olumlu yönde devam edeceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, mutlu günler yaşanacağına, de fal kapatanın ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine tabir olunur.

Falda büyük kuş yavrusu görülmesi fal kapatanın dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda büyük kuş yuvası görülmesi üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına yorumlanır.

Falda renkli büyük kuşlar görmek iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda büyük kuş sürüsü görüldüyse çok hayırlı işlere imza atacağına, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, buna rağmen kazanç getireceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine işaret etmektedir.

Falda büyük kuş tüyü görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir