AnaSayfa / kedi fal anlamları / Falda büyük kedi görmek

Falda büyük kedi görmek

Falda büyük kedi görmek yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine işarettir.

Falda büyük kedi gördüyseniz

  • Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikten ziyade iç güdülerinizi dinleyin.
  • Kısa mesafeli bir yolculuk, seyahat ya da sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman eğlenceli olabilir.

Falda büyük kedi yavrusu görmek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına alamet eder.

Falda beyaz büyük kedi görmek canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda siyah büyük kedi görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, hanesindeki rızkın da artacağına delalettir.

Falda kahverengi büyük kedi görüldüyse sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine yorulmaktadır.

Falda gri büyük kedi görüldüyse aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yeni bir eve taşınılacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına yorumlanmaktadır.

Falda sarı büyük kedi görülmesi sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine inanılır.

Falda gözü büyük kedi görüldüyse iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine yorumlanır.

Falda evde büyük kedi görmek bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına işaret eder.

Falda büyük kedi köpek görülmesi olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine rivayet eder.

Falda kafası büyük kedi görüldüyse sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir