AnaSayfa / fare fal anlamları / Falda büyük fare görmek

Falda büyük fare görmek

Falda büyük fare görmek çok hayırlı insan olunacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine işaret eder.

Falda büyük fare gördüyseniz

  • Kontrolden çıkabilecek durumlarda temkinli davranmakta veya arka planda kalmakta fayda var.
  • Geçmişte birlikte çalıştığınız veya vakit geçirdiğiniz bir kişinin size yardımı dokunabilir.

Falda ölü büyük fare görüldüyse birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, hayırlı günlerin geleceğine ve fal kapatanın yüzünün gülmeye başlayacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine alamet eder.

Falda siyah büyük fare görmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda küçük büyük fare görüldüyse anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına delalet etmektedir.

Falda kahverengi büyük fare görüldüğünde kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, yarardan çok zarar getireceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda mutfakta büyük fare görülmesi emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, fal kapatanın aradığı çareleri bulunacağına, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda insan büyüklüğünde fare görülmesi manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, fırsatların elden kaçacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine yorulmaktadır.

Falda beyaz büyük fare görülmesi düşmanların çok üzüleceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, işinde de büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Falda iki büyük fare görülmesi ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Falda gri büyük fare görüldüyse işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, sevdiği kişileri çok üzeceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Falda renkli büyük fare görüldüyse moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına yorumlanmaktadır.

Falda kedi büyüklüğünde fare görüldüyse kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Falda köpek büyüklüğünde fare görülmesi bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda sarı büyük fare görüldüğünde üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Falda evde büyük fare görüldüğünde saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kulakları büyük fare görülmesi iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına inanılmaktadır.

Falda bahçede büyük fare görmek aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, fakir fukaraya yardım edeceğine, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına inanılır.

Falda sırtında büyük fare görüldüğünde yolunda devam edeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına inanılır.

Falda tuvalette büyük fare görüldüyse aksi şekilde daha da kamçılayacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir yorum

  1. mrb annem için fal bakıyoduk büyük fare gördük falında.kuyrugu kendi ayagına dolanmış farenin .lağım faresi gibi .iki kadın kafa kafaya vermiş konuşuyolar karanlık çıkmışlar.tavşan çıkmış bide yuvası adeta belirgin şekilde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir