AnaSayfa / demir fal anlamları / Falda büyük demir görmek

Falda büyük demir görmek

Falda büyük demir görmek devlet kapısından bir yardım alacağınıza, bazı sırların açığa çıkacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine inanılmaktadır.

Falda büyük demir gördüyseniz

  • Küçük bir işe atılmak veya farklı yerlere iş başvurusunda bulunmak olumlu sonuçlar doğurabilir.
  • Bir kadından gelen sevinçli haber olabilir.

Falda büyük demir kafes görüldüğünde çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine inanılır.

Falda büyük demir direk görülmesi endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda büyük demir anahtar görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, ticaret sektörüne atılacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Falda büyük demir zincir görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, helal ve bol rızka kavuşacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına tabir olunur.

Falda büyük demir para görmek prestij kaybı yaşayacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, bazı tartışmalar yaşayacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalettir.

Falda büyük demir parçası görüldüyse onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda büyük demir leğen görülmesi ardından yeni bir işe gireceğine, ne yapacağını şaşıracağına, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, fal kapatanın her muradının gerçek olacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda büyük demir makas görüldüyse insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir