AnaSayfa / çiçek fal anlamları / Falda büyük çiçek görmek

Falda büyük çiçek görmek

Falda büyük çiçek görmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, prestij sahibi olunacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına delalet etmektedir.

Falda büyük çiçek gördüyseniz

  • Başta iş ilişkilerinizi çok iyi yönetmeniz gerekiyor.
  • Bir anlaşma, karlı bir alışveriş, yatırım veya hediye bazı kutlamalar yapılmasını gerektirebilir.

Falda evde büyük çiçek görülmesi huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine işaret eder.

Falda büyük çiçekli ağaç görmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, hayattan yana keyif bulacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda saksıda büyük çiçek görülmesi ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, makamının sürekli yükseleceğine yorulmaktadır.

Falda büyük çiçek bahçesi görüldüğünde işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına inanılır.

Falda büyük çiçek demeti görüldüğünde yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda büyük çiçek saksısı görüldüğünde geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına alamet etmektedir.

Falda büyük çiçekli ev görülmesi hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı büyük çiçek görüldüğünde yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda beyaz büyük çiçek görülmesi sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir