AnaSayfa / diş fal anlamları / Falda bütün dişlerinin sallandığını görmek

Falda bütün dişlerinin sallandığını görmek

Falda bütün dişlerinin sallandığını görmek neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine alamet eder.

Falda bütün dişlerinin sallandığını gördüyseniz

  • Duygusal anlamda yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir.
  • Sevgi temalı ilişkilerinizi geliştirebilecek planlar yapabilirsiniz.

Falda bütün dişlerin dökülmesi görüldüğünde hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Falda bütün dişlerinin kırıldığını görmek daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Falda bütün dişlerin düştüğünü görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, bazı sorunlarla uğraşılacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Falda bütün dişlerinin çekildiğini görmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine yorumlanır.

Falda bütün dişlerinin çıktığını görülmesi sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.