AnaSayfa / boz fal anlamları / Falda boz yılan görmek

Falda boz yılan görmek

Falda boz yılan görmek hayır duaları alacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine rivayet etmektedir.

Falda boz yılan gördüyseniz

  • Çalışmalarınız boşa gitmeyecek.
  • Yeniden plan yapılması gerekebilir.

Falda ölü boz yılan görüldüğünde eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda iki tane boz yılan görülmesi çok büyük destek vereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine alamet eder.

Falda büyük boz yılan görmek Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, en küçük sorunda parlayacağına delalet etmektedir.

Falda küçük boz yılan görüldüyse hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda siyah boz yılan görmek yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine işaret etmektedir.

Falda ince boz yılan görüldüyse maddi olarak ferahlığa çıkacağına, inancını bir kenara atacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir