AnaSayfa / ay fal anlamları / Falda boz ayı görmek

Falda boz ayı görmek

Falda boz ayı görmek tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına alamet etmektedir.

Falda boz ayı gördüyseniz

  • İş birliği yapılması gereken, ortaklık ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konularda konuyu ilgilendiren kişilerle konuşmak isteyebilirsiniz.
  • Gereksiz engellere takılmamaya bakın.

Falda büyük boz ayı görülmesi üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Falda beyaz boz ayı görüldüğünde kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına inanılmaktadır.

Falda boz ayı kovaladığını görüldüğünde çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, birlikte çeşitli işlere girileceğine inanılır.

Falda evde boz ayı görülmesi sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda yavru boz ayı görüldüğünde çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, her zaman çok üzgün olacağına işarettir.

Falda denizde boz ayı görüldüyse büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, kara kara düşüneceğine rivayet etmektedir.

Falda küçük boz ayı görmek kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına yorumlanır.

Falda siyah boz ayı görüldüyse kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, bir sebeple fal kapatanın deyim yerindeyse yıkılacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Falda kahverengi boz ayı görmek canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, verimin her geçen gün artacağına, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir