AnaSayfa / boya fal anlamları / Falda boyalı kapı görmek

Falda boyalı kapı görmek

Falda boyalı kapı görmek vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, dertlerin son bulacağına, kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Falda boyalı kapı gördüyseniz

  • Sizden daha yaşlı bir kişiden büyük bir iyilik görmeniz olasıdır.
  • Alışılmadık kültürlerden gelen veya farklı ilgi alanları olan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Falda pembe boyalı kapı görmek kazancının günden güne düşeceğine, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kahverengi boyalı kapı görüldüğünde huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına yorumlanır.

Falda yeni boyanmış kapı görüldüğünde kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, o kapıyı kapatacağına, fal kapatanın kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, canının sağ olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda beyaz boyalı kapı görüldüğünde bir dediğini iki etmeyeceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı boyalı kapı görmek sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, çok uğraş vereceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, fal kapatanın bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi boyalı kapı görüldüğünde evindeki ve işindeki verimin azalacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, yüzünün her daim güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda siyah boyalı kapı görülmesi verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, arif ve alim kimseler arasına gireceğine yorulur.

Falda sarı boyalı kapı görüldüyse zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine delalet etmektedir.

Falda yeşil boyalı kapı görüldüğünde haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.