AnaSayfa / boşluk fal anlamları / Falda boşluk görmek

Falda boşluk görmek

Falda boşluk görmek maddi anlamda rahatlamaya, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, çok iyi işler yapılacağına, rızkından ve gelirinden olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda boşluk gördüyseniz

  • Hayatınızda heyecana ihtiyaç var.
  • Bazı konularda fikirleriniz veya duygularınız değişebilir.

Falda apartman boşluğu görmek böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, ruhen rahatlığa erileceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine rivayet eder.

Falda başkasının asansör boşluğuna düştüğünü görülmesi malında zulüm meydana gelmesine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına alamet eder.

Falda derin boşluk görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına inanılır.

Falda siyah boşluk görmek rızkın ve kazancın artacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, hastalıkların son bulacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda saçında boşluk görülmesi bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda karanlık boşluk görüldüğünde sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerdeki karın artacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, sağlığının yerine geleceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine yorulur.

Falda hava boşluğu görüldüğünde kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda dişte boşluk görmek bir sebeple sıkıntılarının artacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına alamet etmektedir.

Falda birinin merdiven boşluğuna düştüğünü görmek karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına delalet etmektedir.

Falda birinin apartman boşluğuna düştüğünü görmek falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine, işinde en iyisi olacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına, falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına delalet ettiği söylenir.

Falda boşluğa düşmek görüldüyse çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına delalet ettiği söylenir.

Falda beyaz boşluk görülmesi dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir