AnaSayfa / silah fal anlamları / Falda boş silah görmek

Falda boş silah görmek

Falda boş silah görmek başına türlü işler geleceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine delalet eder.

Falda boş silah gördüyseniz

  • Size yardımı dokunabilecek meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla bağlantı içindeyken, evinizle ilgili sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermemelisiniz.
  • Hafife almaya bağlı ya da finansal sorunlar söz konusu olabilir.

Falda boş silah kılıfı görüldüyse sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, haram mal yiyip içeceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına inanılır.

Falda boş silah şarjörü görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, işinden evine gidip geleceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda boş silah kovanı görülmesi yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine yorulur.

Falda şarjörü boş silah görüldüyse çok zor günler geçirileceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, el üstünde tutulacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Falda içi boş silah görüldüğünde hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine, harama göz dikmeyeceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulur.

Falda elinde boş silah görüldüyse yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir