AnaSayfa / biber fal anlamları / Falda biber fidesi görmek

Falda biber fidesi görmek

Falda biber fidesi görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine yorumlanır.

Falda biber fidesi gördüyseniz

  • Uzlaşmaya açık olmanız durumunda, ufukta aşk ya da sevgi temalı ilişkiler var.
  • Ufak tefek sakalıklara veya agresif kişilere karşı gerekli tedbirleri alın.

Falda acı biber fidesi görülmesi bilgi ile donanacağına, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine inanılmaktadır.

Falda süs biberi fidesi görüldüyse çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, maddi gücünün katlanacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Falda yeşil biber fidesi görüldüğünde uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Falda biber fidesi dikmek görmek ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, büyük bir karar verileceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine işaret etmektedir.

Falda kırmızı biber fidesi görülmesi hem geleceğinin güzel olacağına, unvan sahibi olacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda patlıcan biber fidesi görüldüyse büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, zor ve kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Falda saksıda biber fidesi görüldüğünde emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir