AnaSayfa / yılan fal anlamları / Falda beyaz yılan görmek

Falda beyaz yılan görmek

Falda beyaz yılan görmek çok rahat edeceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, yeni yatırımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz yılan gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişilerin sizi anlaması zaman alabilir veya hiçbir şekilde odaklanamayabilirler.
  • Bazı konularda yardım talebinde bulunmanız ekip çalışmaları yoluyla ya da ihtiyaçlarınızı anlayışla karşılayan kişilerce isteklerinizin çözümlenmesi anlamına gelebilir.

Falda süt beyaz yılan görüldüyse gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kırık beyaz yılan görüldüğünde büyük hatalar yapacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına inanılmaktadır.

Falda büyük beyaz yılan görmek para sıkıntısından kurtulacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, falı kapatan kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda ağaçta beyaz yılan görülmesi sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına yorulur.

Falda kanatlı beyaz yılan görüldüğünde tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına tabir olunur.

Falda küçük beyaz yılan görüldüğünde sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, kısmetli kapıların açılacağına, kazancının günden güne arttıracağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına yorulur.

Falda evde beyaz yılan görüldüyse yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, bekârlığına da veda edeceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına yorulur.

Falda suda beyaz yılan görmek iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, nimet ve berekete ereceğine rivayet eder.

Falda banyoda beyaz yılan görülmesi dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına inanılır.

Falda kocaman beyaz yılan görmek falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına yorulmaktadır.

Falda ormanda beyaz yılan görüldüğünde üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine delalet eder.

Falda yatakta beyaz yılan görüldüyse hayatını ailesine adayacağına, sürekli bağırıp çağıracağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Falda kafası beyaz yılan görülmesi uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda sarı beyaz yılan görmek arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, oldukça uzun bir yolculuğa, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Falda iki beyaz yılan görülmesi hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine yorulur.

Falda mavi beyaz yılan görüldüğünde çok güzel bir mevkiye geleceğine, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, dişe diş savaşacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına yorulur.

Falda siyah beyaz yılan görüldüyse çok büyük çaba sarfedeceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, en gösterişli arabalara bineceğine işaret ettiği söylenir.

Falda bahçede beyaz yılan görüldüğünde rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kahverengi beyaz yılan görüldüğünde ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Falda mezarlıkta beyaz yılan görülmesi kazancının daha da artacağına, isteklerini yerine geleceğine, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Falda pembe beyaz yılan görülmesi uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Falda mezarda beyaz yılan görmek geçim derdinden kurtulacağına, küs kimselerin barışacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayat mücadelesini yalnız vereceğine tabir olunur.

Falda denizde beyaz yılan görüldüyse yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine rivayet etmektedir.

Falda kırmızı beyaz yılan görmek ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine delalet eder.

Falda zehirli beyaz yılan görülmesi ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine işaret eder.

Falda sarılı beyaz yılan görülmesi topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına rivayet etmektedir.

Falda tuvalette beyaz yılan görüldüğünde tatsız durumlar yaşanacağına, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, güç ve kudret kazanacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine alamettir.

Falda çıngıraklı beyaz yılan görüldüğünde büyük bir üzüntü yaşayacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına yorumlanır.

Falda camide beyaz yılan görmek üst düzey çalışmalara imza atılacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda ince beyaz yılan görüldüyse büyük ses getirecek işlere girileceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.

Falda ayaklı beyaz yılan görmek düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, tatsız haberlerin alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda yavru beyaz yılan görüldüyse sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına yorumlanmaktadır.

Falda iri beyaz yılan görüldüyse alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, projelerinin engellenmeye çalışılacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda yeşil beyaz yılan görmek çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Falda uzun beyaz yılan görülmesi hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Falda sırtında beyaz yılan görmek hayırlı bir işe adım atılacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine işarettir.

Falda kalın beyaz yılan görüldüğünde yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına inanılır.

Falda benekli beyaz yılan görülmesi hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda turuncu beyaz yılan görülmesi alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına alamettir.

Falda kısa beyaz yılan görüldüyse ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine yorumlanır.

Falda duvarda beyaz yılan görmek akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına delalet ettiği söylenir.

Falda boynuzlu beyaz yılan görmek falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, geçim derdinin kalmayacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz yılandan korktuğunu görüldüyse gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, zor günler geçireceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına alamettir.

Falda mor beyaz yılan görüldüyse keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Falda ölü beyaz yılan görüldüğünde sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine yorulmaktadır.

Falda dev beyaz yılan görüldüyse başarılı çalışmalara imza atacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine yorumlanır.

Falda tarlada beyaz yılan görüldüğünde hastalıkların son bulacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere alamet etmektedir.

Falda zararsız beyaz yılan görüldüğünde yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, rızkının ve kazancının bol olacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, bunun farkına varacağına, dileklerin kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda gri beyaz yılan görülmesi kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir