AnaSayfa / tepsi fal anlamları / Falda beyaz tepsi görmek

Falda beyaz tepsi görmek

Falda beyaz tepsi görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, kazancında artış olacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, tamamen içine kapanacağına alamet etmektedir.

Falda beyaz tepsi gördüyseniz

  • İmajınızı güçlendirmenizi veya fiziksel olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak biraz rekabette içeren aktivitelere katılabilirsiniz.
  • Halledemeyeceğiniz işlere talip olmamalısınız.

Falda beyaz tepsi örtüsü görüldüyse hayatının bereketli ve verimli olacağına, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına yorulur.

Falda büyük beyaz tepsi görüldüyse eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir