AnaSayfa / perde fal anlamları / Falda beyaz perde görmek

Falda beyaz perde görmek

Falda beyaz perde görmek darlık ve yokluk çekmeyeceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine işarettir.

Falda beyaz perde gördüyseniz

  • Ne demek istediğinizi açıkça anlatabilirsiniz.
  • Siz bir erkekseniz duygusal maceralar yüzünden aşırı harcama yapma meylindesiniz.

Falda dantelli beyaz perde görüldüğünde borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine inanılır.

Falda balkonda beyaz perde görülmesi deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine yorulur.

Falda siyah beyaz perde görüldüyse iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yeni beyaz perde görmek keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal kapatanın kendi zevkleri için de para ayırabileceğine işaret eder.

Falda temiz beyaz perde görüldüyse insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Falda beyaz perde taktığını görüldüğünde bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, huzur içinde yatacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına delalet etmektedir.

Falda pencerede beyaz perde görmek borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kırmızı beyaz perde görülmesi yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda mavi beyaz perde görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere, yaşamının her anlamda iyileşeceğine işarettir.

Falda uzun beyaz perde görüldüyse üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, kazancından başkalarına da vereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal kapatanın başını sokabileceği bir eve kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda kirli beyaz perde görüldüyse tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal kapatanın kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda büyük beyaz perde görüldüyse neşeli zamanların yaşanacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yaşamın kolay hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda yeşil beyaz perde görüldüğünde yeni bir şehre yerleşileceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, güven kaybına uğrayacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına rivayet eder.

Falda desenli beyaz perde görüldüğünde onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Falda camda beyaz perde görmek güzellik ve hayır geleceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına yorumlanmaktadır.

Falda pembe beyaz perde görüldüğünde bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine yorumlanmaktadır.

Falda evde beyaz perde görüldüyse mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda güzel beyaz perde görüldüyse sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına delalet eder.

Falda beyaz perde takıldığını görmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda yerde beyaz perde görülmesi iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına rivayet etmektedir.

Falda tül beyaz perde görmek iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Falda asılı beyaz perde görülmesi çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine işaret eder.

Falda beyaz perde yıkadığını görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine alamettir.

Falda yırtık beyaz perde görüldüyse mal ve mülk kaybı yaşanacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, kötü gününü de paylaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.