AnaSayfa / kurban fal anlamları / Falda beyaz kurban görmek

Falda beyaz kurban görmek

Falda beyaz kurban görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına delalettir.

Falda beyaz kurban gördüyseniz

  • Olayların yatışmasını beklemekte fayda var.
  • Sağlığınızla ilgili başlıklar kendini hatırlatabilir.

Falda beyaz kurban eti görüldüğünde atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına rivayet eder.

Falda beyaz kurbanlık kuzu görüldüyse keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, bazen umutlarını yitireceğine, servet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Falda beyaz kurbanlık dana görmek hayata karşı cesaretleneceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz kurbanlık inek görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda beyaz kurbanlık koç görülmesi hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, başarılarının devamlı olacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, gelişiminin hız kazanacağına tabir olunur.

Falda beyaz kurbanlık koyun görülmesi dürüst bir şekilde yaşayacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, bir anda yükseleceğine, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir