AnaSayfa / kiraz fal anlamları / Falda beyaz kiraz görmek

Falda beyaz kiraz görmek

Falda beyaz kiraz görmek kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, işte başarılı adımlar atılacağına işarettir.

Falda beyaz kiraz gördüyseniz

  • Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz.
  • Hayatınızdaki bazı ilişkileri sonlandırmak veya bağları kopartmak isteyebilirsiniz.

Falda dalında beyaz kiraz görüldüğünde maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine yorumlanır.

Falda beyaz kiraz reçeli görülmesi başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına inanılmaktadır.

Falda kırmızı beyaz kiraz görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına işaret eder.

Falda beyaz kiraz çiçeği görülmesi alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına tabir olunur.

Falda beyaz kiraz ağacı görüldüyse çok güzel bir evlilik yapılacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.