AnaSayfa / ışık fal anlamları / Falda beyaz ışığı görmek

Falda beyaz ışığı görmek

Falda beyaz ışığı görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına inanılır.

Falda beyaz ışığı gördüyseniz

  • Eski arkadaş veya meslektaşlarla ilişkilerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz.
  • İnsanların hayatınıza karışmasına izin vermemelisiniz.

Falda sarı beyaz ışık görüldüyse kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, işlerinin bir anda bozulacağına alamettir.

Falda beyaz ışık patlaması görüldüyse verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine işaret eder.

Falda iki beyaz ışık görüldüyse yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına delalet eder.

Falda mezarlıkta beyaz ışık görülmesi tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine alamettir.

Falda gece beyaz ışık görülmesi uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Falda küçük beyaz ışık görüldüyse farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine delalettir.

Falda siyah beyaz ışık görüldüyse kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, çok sevinçli haberler alacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine tabir olunur.

Falda yeşil beyaz ışık görüldüğünde falı kapatan kişinin hevesinin kursağında kalacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine rivayet eder.

Falda evde beyaz ışık görüldüğünde kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, bunu şeref sayacağına alamet eder.

Falda kapıda beyaz ışık görülmesi kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, ailesi ile mutlu olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, yeniden bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Falda büyük beyaz ışık görülmesi bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, büyük miktarda para kazanılacağına rivayet etmektedir.

Falda elinde beyaz ışık görüldüğünde daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine alamettir.

Falda mezarda beyaz ışık görüldüğünde sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, çok iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda gökyüzünde beyaz ışık görülmesi sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına inanılmaktadır.

Falda mavi beyaz ışık görülmesi elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, işi ile gündeme geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine delalettir.

Falda karanlıkta beyaz ışık görülmesi zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, rahatsızlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Falda parlak beyaz ışık görüldüğünde aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, işlerinin yolundan çıkacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir