AnaSayfa / havlu fal anlamları / Falda beyaz havlu görmek

Falda beyaz havlu görmek

Falda beyaz havlu görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine alamettir.

Falda beyaz havlu gördüyseniz

  • Parlak fikirleriniz veya ilginç planlarınız herkesi şaşırtabilir.
  • Kafanızdan kuruntuları atıp, olumlu şeyler düşünmeye çalışmalısınız.

Falda temiz beyaz havlu görülmesi sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, erken evlilik yapacağına işarettir.

Falda başında beyaz havlu görüldüğünde hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına rivayet eder.

Falda kırmızı beyaz havlu görüldüyse aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda yeni beyaz havlu görüldüyse Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, başarılarının tadına varacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına rivayet eder.

Falda kirli beyaz havlu görüldüyse dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz havlu astığını görüldüyse bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, içinin rahat edeceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda pembe beyaz havlu görüldüyse iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Falda yeşil beyaz havlu görüldüyse maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine alamettir.

Falda küçük beyaz havlu görülmesi ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Falda asılı beyaz havlu görülmesi aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Falda elinde beyaz havlu görmek yaşadığı darlığın son bulacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, işlerinin günden güne açılacağına, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine alamettir.

Falda lekeli beyaz havlu görülmesi zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, maddi zararın büyük olacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Falda dantelli beyaz havlu görülmesi birlikte kâh ağlayacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, çok kolay bir hayatı olacağına inanılır.

Falda mavi beyaz havlu görülmesi ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kazancının günden güne çok artacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, yeni işlere girişileceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine alamet eder.

Falda oyalı beyaz havlu görüldüyse manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ıslak beyaz havlu görüldüyse yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına delalettir.

Falda büyük beyaz havlu görüldüğünde fakirlik ve yokluk göreceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.