AnaSayfa / boncuk fal anlamları / Falda beyaz boncuk görmek

Falda beyaz boncuk görmek

Falda beyaz boncuk görmek insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz boncuk gördüyseniz

  • Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.
  • Zarafetiniz pek çok konunun anahtarı olabilir.

Falda pembe beyaz boncuk görmek hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına tabir olunur.

Falda küçük beyaz boncuk görüldüğünde hastalıklarının da şifasını bulacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, onunla bir ömür mutlu olacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına yorumlanmaktadır.

Falda siyah beyaz boncuk görülmesi ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine yorulmaktadır.

Falda mavi beyaz boncuk görmek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda dizili beyaz boncuk görülmesi cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda beyaz boncuk kolye görüldüğünde büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, işten yana şansının açık olacağına, çok bereketli zamanlar geçireceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına tabir olunur.

Falda beyaz boncuk bileklik görüldüyse kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına işaret etmektedir.

Falda kırmızı beyaz boncuk görüldüğünde kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir